Zaloguj się     Rejestracja

ZAREJESTRUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI! ZA DARMO!

Wątek zamknięty 

Club Penguin PO POLSKU?!
Autor Wiadomość
Kikanek
Pingwin cesarski
*

Liczba postów: 421

Coins: -4
Club Penguin PO POLSKU?!
WIEEM był już taki temat ale nie było miejsc zaczepu, a ja MAM miejsce zaczepu!!! Jak chcecie wiedzieć GDZIE znalazłem fotkę to prosh:Kliknij
Pierwszy z dołu to TA FOTKA!!! NIE WIERZĘ!!! CP jest po angliku a tu zobaczcie co piszą!!! NIE DO WIARY! Wielkie sorry że już był taki temat! :oops:
AHA no i to co przerobiłem troszke aby wskazać:
Spoiler
[mod=Marwo]1. Fotomontaż 2. Sebapilka NIE JEST sławny i NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE. 3. Zamykam[/mod]

Ej, Ty!
Uważaj co piszesz w internecie, internet nigdy nie zapomni :-)
Przykładem jestem ja sam, dzisiaj widząc co za głupoty wypisywałem jeszcze 1,5 roku temu na tym forum szukam przycisku "Wysadź konto w powietrze" :lol:

[url=http://maxthon.com/][/url]
16.09.2010 21:09
Nicole
Be my lover
*

Liczba postów: 1,085

Coins: 562
Club Penguin PO POLSKU?!
Nie no! zaraz spadnę z krzesła! To nie są prawidłowe wiadomości od CP, a tylko zwykły, a nawet marny fotomontaż na chomikuj. Wierzysz w takie coś? Nie rozśmieszaj mnie. Podaj prawdziwy powód tego tematu.

[Obrazek: Untitled-1.png]
16.09.2010 21:19
Kikanek
Pingwin cesarski
*

Liczba postów: 421

Coins: -4
Club Penguin PO POLSKU?!
Nicole napisał(a):Nie no! zaraz spadnę z krzesła! To nie są prawidłowe wiadomości od CP, a tylko zwykły, a nawet marny fotomontaż na chomikuj. Wierzysz w takie coś? Nie rozśmieszaj mnie. Podaj prawdziwy powód tego tematu.
GRR, FOTOMONTARZ NA STRONIE SŁAWNEGO SEBAPILKA NA CHOMIKUJ?! NIE WIERZĘ! A prawdziwy powód to zapytać czy Sebapilka naprawdę się o tym dowiedział, czy zrobił dla żartu!!! EDIT:Na dowód daję DRUGĄ FOTĘ:
Spoiler
A to było dane DWA LATA TEMU!

Ej, Ty!
Uważaj co piszesz w internecie, internet nigdy nie zapomni :-)
Przykładem jestem ja sam, dzisiaj widząc co za głupoty wypisywałem jeszcze 1,5 roku temu na tym forum szukam przycisku "Wysadź konto w powietrze" :lol:

[url=http://maxthon.com/][/url]
16.09.2010 23:01
Ziusz
Administrator bloga
*

Liczba postów: 2,200

Pingwin: Pepsitwist
Coins: 13,185
Club Penguin PO POLSKU?!
2 Fota nie wchodzi no i co jak 2 lata temu to powinno już to być ,a tego nie ma

[Obrazek: Logo.png]
17.09.2010 06:21
wiki9
Żółtodziób
*

Liczba postów: 2

Coins: 0
Club Penguin PO POLSKU?!
prosze powietcie mi szukam jej i nic inni muwiom że się dostawało inni że jest na basenie no powiedcie prawde :mad:
prosze o prawde
17.09.2010 06:23
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Silnik forum MyBB , polskie tłumaczenie MyBBoard. Styl wykonali Ziusz i Emillo na bazie stylu FREUv2 autorstwa Sanczo.
This site is a fansite and is not in any way associated with Club Penguin or Disney.

Top MyBB PL