Zaloguj się     Rejestracja
Wątek zamknięty 

Club Penguin PO POLSKU?!
Autor Wiadomość
Kikanek
Pingwin cesarski
*

Liczba postów: 421

Coins: -4
Club Penguin PO POLSKU?!
WIEEM był już taki temat ale nie było miejsc zaczepu, a ja MAM miejsce zaczepu!!! Jak chcecie wiedzieć GDZIE znalazłem fotkę to prosh:Kliknij
Pierwszy z dołu to TA FOTKA!!! NIE WIERZĘ!!! CP jest po angliku a tu zobaczcie co piszą!!! NIE DO WIARY! Wielkie sorry że już był taki temat! :oops:
AHA no i to co przerobiłem troszke aby wskazać:
Spoiler
[mod=Marwo]1. Fotomontaż 2. Sebapilka NIE JEST sławny i NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE. 3. Zamykam[/mod]

Ej, Ty!
Uważaj co piszesz w internecie, internet nigdy nie zapomni :-)
Przykładem jestem ja sam, dzisiaj widząc co za głupoty wypisywałem jeszcze 1,5 roku temu na tym forum szukam przycisku "Wysadź konto w powietrze" :lol:

[url=http://maxthon.com/][/url]
16.09.2010 21:09
Nicole
Rekrut agencji
*

Liczba postów: 1,079

Coins: 556
Club Penguin PO POLSKU?!
Nie no! zaraz spadnę z krzesła! To nie są prawidłowe wiadomości od CP, a tylko zwykły, a nawet marny fotomontaż na chomikuj. Wierzysz w takie coś? Nie rozśmieszaj mnie. Podaj prawdziwy powód tego tematu.

Łza, jak struga deszczu popłynęła po policzku.
Oczy czerwone, zapłakane, niemrawe.
Żywa postać, martwe serce
Nikt tą łzą się już nie wzrusza,

Pocięte ręce, rozdarta dusza...
Z oczu płyną łzy,
Z nadgarstków krew,
przerażona osoba przed światem chowa się...

Psych
o
patka~.
16.09.2010 21:19
Kikanek
Pingwin cesarski
*

Liczba postów: 421

Coins: -4
Club Penguin PO POLSKU?!
Nicole napisał(a):Nie no! zaraz spadnę z krzesła! To nie są prawidłowe wiadomości od CP, a tylko zwykły, a nawet marny fotomontaż na chomikuj. Wierzysz w takie coś? Nie rozśmieszaj mnie. Podaj prawdziwy powód tego tematu.
GRR, FOTOMONTARZ NA STRONIE SŁAWNEGO SEBAPILKA NA CHOMIKUJ?! NIE WIERZĘ! A prawdziwy powód to zapytać czy Sebapilka naprawdę się o tym dowiedział, czy zrobił dla żartu!!! EDIT:Na dowód daję DRUGĄ FOTĘ:
Spoiler
A to było dane DWA LATA TEMU!

Ej, Ty!
Uważaj co piszesz w internecie, internet nigdy nie zapomni :-)
Przykładem jestem ja sam, dzisiaj widząc co za głupoty wypisywałem jeszcze 1,5 roku temu na tym forum szukam przycisku "Wysadź konto w powietrze" :lol:

[url=http://maxthon.com/][/url]
16.09.2010 23:01
Ziusz
Administrator bloga
*

Liczba postów: 2,205

Pingwin: Pepsitwist
Coins: 20,014
Club Penguin PO POLSKU?!
2 Fota nie wchodzi no i co jak 2 lata temu to powinno już to być ,a tego nie ma
17.09.2010 06:21
wiki9
Żółtodziób
*

Liczba postów: 2

Coins: 0
Club Penguin PO POLSKU?!
prosze powietcie mi szukam jej i nic inni muwiom że się dostawało inni że jest na basenie no powiedcie prawde :mad:
prosze o prawde
17.09.2010 06:23
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Silnik forum MyBB , polskie tłumaczenie MyBBoard. Styl wykonali Ziusz i Emillo na bazie stylu FREUv2 autorstwa Sanczo.
This site is a fansite and is not in any way associated with Club Penguin or Disney.

Top MyBB PL